We eten niet zo heel vaak nasi, maar als we nasi eten, dan koop ik een verspakket bij de Albert Heijn; Indonische nasi goreng. Het voordeel vind ik dat je geen losse groenten bij elkaar hoeft te scharrelen, maar dat alle ingrediënten in één pakket zit. Erg handig dus! In dit artikel vertel ik je meer over AH Indonesische nasi goreng verspakket.
Inhoud, zelf toevoegen en bereidingswijze Indonesische nasi goreng
Inhoud
- 1 kleine bloemkool
- sperziebonen
- 1 puntpaprika
- 2 tenen knoflook
- 1 prei
- 2 winterpenen
- 2 uien
- 1 rode peper
- zakje nasi-kruidenpasta
Zelf toevoegen
- 200 g basmatirijst
- 300 g kipfilet
- 4 el zonnebloemolie
- 3-4 el water
- 2 eieren
Bereidingswijze Indonesische nasi goreng
- Kook de rijst volgens de aanwijzingen op de verpakking
- Snijd de kipfilet in blokjes en bak deze in een hapjespan rondom bruin.
- Pers de knoflook en snijd de bloemkool in kleine stukjes en voeg deze voeg.
- Snijd ook de sperziebonen, de puntpaprika, de prei en de winterpeen in stukjes en voeg deze toe. Roerbak het geheel 4 minuten op hoge temperatuur.
- Voeg de nasi-kruidenpasta toe en bak 1 minuut mee. Voeg zo’n 4 eetlepels water toe en stoof het gerecht afgedekt 12 minuten op lage temperatuur. Af en toe omscheppen.
- Pel ondertussen de ui en snijd deze in ringen. Snijd ook de gewenste hoeveelheid rode peper in ringetjes. Verhit olie in een pan en bak hierin de ui met rode peper.
- Klop de eieren los en bak een omelet. Rol vervolgens de omelet op en snijd deze in plakjes
- Voeg de rijst bij het groentemengsel en roer het geheel goed door elkaar. Garneer de nasi met de ui, rode peper en omeletreepjes.
AH Indonesische nasi goreng verspakket weegt 1110 gram, is geschikt voor 4 personen en kost € 4,99
Lees ook: Maaltijdpakket: AH Marokkaanse couscous verspakket
Mijn mening
In plaats van kipfilet kies ik zelf altijd liever voor gehakt in de nasi. Dan heb ik nu ook gedaan. Ook zou je voor nasi-vlees kunnen kiezen. Wat betreft vlees hoef je je natuurlijk niet aan het advies te houden, maar kun je prima zelf kiezen wat je erin doet. Ook kun je de rijst achterwege laten en bloemkoolrijst gebruiken om een koolhydraatarme variant te maken.
De nasi zit boordevol groenten wat is zeer positief vind aan dit pakket. In plaats van de omeletreepjes heb ik voor elk van ons een spiegelei met een plakje ham gebakken. Daarnaast had ik voor elk van ons ook een sateetje en natuurlijk kocht ik er ook nog een zak kroepoek bij. Nasi compleet dus. En met al deze toevoegingen hadden we met zijn vieren dan ook meer dan genoeg aan dit maaltijdpakket. Wat we over hadden ging in bakjes de vriezer in.
We hebben met z’n allen wel ontzettend lekker gegeten. Hoewel we niet zo heel vaak nasi eten zal ik zeker weer voor dit pakket kiezen als we het weer eens eten. Ik vind het ideaal dat alles zo bij elkaar in één pakket zit en dat je geen losse groenten bij elkaar hoeft te scharrelen.
Lees ook: Maaltijdpakket: AH Indiase Curry Madras verspakket
Lees ook: Maaltijdpakket: AH Zoete aardappel sperziebonenstamppot